HERKESİN İSMİ VAR, ANCAK
FARKLI BİR KADRAJ İSİMLERİ ÜNLÜ YAPAR
WALL
0'FAME

Evet biz bazen pijamaları ile çalışan modern ve samimi bir ajansız. Girip çıktığımız o kadar ajanstan sonra işinde aşık insanları da yanımıza katıp yolumuza devam ediyoruz.


Bizim ekibimiz evden çalışır,böylelikle; ofis kirası, yol, yemek ve diğer tüm masraflarımız müşterilerimize yansımadığı gibi kendimizi de işimizide belli kalıplara sokmayız. Daha uygun fiyatlarla tam kapsamlı ve keyifli hizmet verebilmemizin sırrı budur.

TEAM WORK MAKES THE DREAM WORK
Branding

BRANDING

Markalaşma sürecindeki; marka ismi, logo/amblem-logotype, kurumsal kimlik ihtiyaçlarınız veya var olan markanızın konsept değişimleri, katalog, POP. malzemeleri, fuar standları, giydirmeleri, promosyon ürünleri keyifle tasarlanır.
Web Tasarım

WEB TASARIM

Kurumsal Responsive Web Tasarım, B2C E-Ticaret, Özel Yazılım, Portal, Google Seo, E-Katalog, Google Adwords, Web Hosting, Mail Server, Toplu Mail hizmetlerini uzmanlığımızla sunuyoruz.
Grafik Tasarım

GRAFİK TASARIM

Poster, ilan, advertorial, broşür, katalog ihtiyaçlarınız hedef kitle ve rakip analizleri göz önünde bulundurularak tasarlanır.
Danışmanlık

DANIŞMANLIK

Markanızın daha ileriye gitmesi, daha az bütçe ile hedef kitlesine ulaşması, marka değerinin artması için, rakip analizleri yapar stratejinizi belirleriz.
Storyboard

STORYBOARD

Markanız için reklam filmleri yazar, storyboardlarınızı çizeriz. Çekimlerde çok eğleniriz. Ayrıca hazır reklam metinlerine de storyboard hizmeti vermekteyiz
Fotoğraf Çekimleri

FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

Ürünleriniz still life, açık hava ve konsept fotoğraf çekimlerini yaparız.
Reklam Kampanyaları

REKLAM KAMPANYALARI

Markanızın dönemsel, özel kampanya, konsept kampanyalarını stratejileri ile birlikte Afişinden ilanına, sosyal medyasından eventine kadar hazırlarız.
Sostal Medya

SOSYAL MEDYA

Markalar kimliklerini artık sosyal medyada gösteriyor. İletişim tonu, yarışmalar, günlük paylaşımlar artık ‘love mark’ terimine ulaşmak o kadar zor değil. Sosyal medya planlamanızı ve tasarımlarınızı yaparak sizi herkese sevdiririz.

Markalar da tıpkı insanlar gibidir. Doğru yanları ile ortaya çıkarlarsa diğerleri arasında parlarlar.

Biz Markalaşma veya marka değerini arttırmanın ancak dürüst ve farklı bir kadrajdan bakmak ile mümkün olduğuna inanıyoruz

Tam da bu yüzden her marka bizim için yeni bir heyecan ve FAME olma yolunda, alanlarında birer stardır.